Бібліотека – твій другій дім

Written by admin on Март 11, 2018. Posted in Uncategorized

: бібліотечний урок

Мета: познайомити дітей з бібліотекою , з  правами користування нею, як требо поводитися з книгою.

Бібліотека –це  скарбниця всіх багатств людського духу.(Г. Лейбніц)

Була проведена екскурсія в бібліотеці для 1-х класів

Бібліотека- слово грецького  походження. В  перекладі воно означає книгосховище. В нас час бібліотеками називають культурно —  освітні заклади,які збирають книги, журнали,газети і  інші друковані видання, проводять спеціальну їх обробку, забезпечують  збереження,  пропагують і видають читачам.

Бібліотеки відомі з глибокої давнини. Самою великою і знаменитою із античних бібліотек була  Олександрійська в Єгипті,яка існувала протягом 10 століть.

В Київській Русі перша бібліотека створена князем Ярославом мудрим , при Софїївському соборі 1037 році.  Довгий  час вона була центром науки і культури східних слов’ян. Для вас , діти , в нашій  країні  є   тисячі різних бібліотек: обласні, міські , районні, сільські ,шкільні , дитячі.

Головною дитячою бібліотекою України являється Республіканська бібліотека для дітей в Києві. А розміщена вона в казковому  будинку, схожому на  велику  кам’яну книгу.

У всіх бібліотеках однакові правила користування книгою , з якими були ознайомлені діти. А на останок екскурсії навчились робити закладки для книг.